koniec
 PODPIS ELEKTRONICZNY Zestawy Certum

                 

 

         
   
Zestaw CERTUM Standard   Zestaw CERTUM Mini   Zestaw CERTUM bez czytnika
Klasyczny zestaw do Podpisu elektronicznego. Zawiera standardowy czytnik kart, kartę kryptograficzną wielkości karty bankomatowej oraz płytę z oprogramowaniem i sterownikami. Umożliwia podpisanie dowolnego pliku w postaci elektronicznej, weryfikację podpisu oraz komunikację elektroniczną z ZUS lub US.  Wymaga aktywacji i weryfikacji tożsamości (patrz niżej).  
Najczęściej wybierany zestaw do Podpisu elektronicznego. Zawiera przenośny czytnik kart (w formie USB Pendrive), kartę kryptograficzną wielkości karty SIM do telefonu komórkowego oraz płytę z oprogramowaniem i sterownikami. Umożliwia podpisanie dowolnego pliku w postaci elektronicznej, weryfikację podpisu oraz komunikację elektroniczną z ZUS lub US. Opcjonalnie dostępny z funkcjonalnym etui z logiem Certum.  Wymaga aktywacji i weryfikacji tożsamości (patrz niżej).
  Produkt dedykowany dla użytkowników posiadających już własny czytnik. W zależności od rodzaju użytkowanego czytnika klient otrzymuje nową kartę kryptograficzną w wersji standard (duża karta wielkości karty bankomatowej) lub mini (mała karta wielkości karty SIM do telefonu). Podobnie jak w przypadku innych nowych zestawów do podpisu, otrzymana karta wymaga aktywacji oraz przeprowadzenia tzw. weryfikacji tożsamości.
     
         
   

 

Kolejny Certyfikat
dla posiadacza karty CERTUM
  Odnowienie
Podpisu elektronicznego
CERTUM
   
Certyfikat kwalifikowany do Podpisu elektronicznego dla użytkowników posiadających już własny czytnik oraz kartę kryptograficzną. Certyfikat ten należy zakupić w sytuacji gdy nas dotychczasowy Podpis elektroniczny wygasł i nie zdążyliśmy go w terminie odnowić. W ramach produktu Klient otrzymuje możliwość wygenerowania na posiadaną kartę nowego Podpisu Elektronicznego. Wymaga aktywacji i weryfikacji tożsamości (patrz niżej).   Odnowienie jest przeznaczone dla Klientów użytkujących Podpis Elektroniczny Certum. Przedłuża możliwość korzystania z usług na kolejny rok lub 2 lata. Zalecane jest aktywowanie odnowienia nie później jak na 2 tygodnie przed wygaśnięciem dotychczas używanego Podpisu elektronicznego. Aktywację można wykonać nawet już 2 miesiące wcześniej (nowy okres trwania usługi rozpocznie się od dnia wygaśnięcia dotychczasowego podpisu).
 

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

   
       
 

 PODPIS ELEKTRONICZNY Usługi stacjonarne

 
Aktywacja karty   Weryfikacja tożsamości   Pomoc zdalna
Każdy nowy, kolejny lub odnawiany Certyfikat wymaga aktywacji. Aktywację można przeprowadzić samodzielnie (bez ponoszenia kosztów) lub zlecić jej wykonanie naszemu Operatorowi. Nasi specjaliści fachowo i bezproblemowo przeprowadzą Cię przez ten proces.
Dzięki aktywacji wykonanej za naszym pośrednictwem swój nowy Podpis elektroniczny otrzymasz najszybciej - nawet w ciągu 30 minut!
 
Każdy nowy lub kolejny Certyfikat wymaga weryfikacji tożsamości. Odnowienie Podpisu elektronicznego nie wymaga Weryfikacji tożsamości. Standardowo weryfikacja tożsamości odbywa się w naszej siedzibie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wymaganych dokumentów skontaktuj się z naszym Działem Handlowym.
  Usługa umożliwia zdalne rozwiązanie większości problemów na jakiej napotykają Państwo w związku z Podpisem elektronicznym. Nie możesz zainstalować oprogramowania na komputerze? Nie wiesz jak skonfigurować Twoje aplikacje do współpracy z Podpisem elektronicznym (np. Płatnik)? Masz problem z działaniem komputera? Ta usługa jest dla Ciebie.
Aby uzyskać więcej informacji lub zamówić usługę Zadzwoń (48) 363-11-88
     
         
         
 

 PODPIS ELEKTRONICZNY Usługi mobilne

 
Mobilna weryfikacja tożsamości   Mobilna usługa STANDARD   Mobilna usługa PREMIUM
Usługa potwierdzenia tożsamości wykonywana w siedzibie Klienta. Przeznaczona dla osób które posiadają już zestaw do podpisu, aktywowaną kartę oraz wypełniony i wydrukowany wniosek o wydanie Certyfikatu Kwalifikowanego do Podpisu elektronicznego. Dla wszystkich którtz z racji pełnionej funkcji lub braku wolnego czasu nie są w stanie potwierdzić tożsamości w naszej siedzibie.

Dojazd do klienta w Radomiu - GRATIS!
Dojazd do klienta poza Radom - 1,80 zł /km
 
Usługa obejmuje:
- wygenerowanie i wydrukowanie umowy
- mobilną weryfikację tożsamości
- skompletowanie i wysłanie dokumentów

Dojazd do klienta w Radomiu - GRATIS!
Dojazd do klienta poza Radom - 1,80 zł /km

 


PODPIS ELEKTRONICZNY
NAWET W 30 MINUT !!!
 

  Usługa obejmuje:
- wygenerowanie i wydrukowanie umowy
- mobilną weryfikację tożsamości
- skompletowanie i wysłanie dokumentów
- instalację i konfigurację oprogramowania
- instalację Certyfikatu na karcie kryptograficznej

Dojazd do klienta w Radomiu - GRATIS!
Dojazd do klienta poza Radom - 1,80 zł /km
 


PODPIS ELEKTRONICZNY
NAWET W 30 MINUT !!!
 

     
         
         
 


ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI LUB ZAMÓWIĆ
ZADZWOŃ
(48)363-11-88
 

 

 
menu

  
PODPIS ELEKTRONICZNY
INFORMACJE
 

   

OFERTA

PYTANIA I ODPOWIEDZI

ODNAWIANIE CERTYFIKATÓW

UNIEWAŻNIANIE CERTYFIKATÓW

OPROGRAMOWANIE

CENNIK DO POBRANIA

 

 

  WSZELKIE ZNAKI TOWAROWE ZOSTAŁY UŻYTE JEDYNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NALEŻĄ DO ICH PRAWOWITYCH WŁAŚCICIELI.
POMIMO DOŁOŻENIA WSZELKICH STARAŃ NIE GWARANTUJEMY ŻE PUBLIKOWANE DANE TECHNICZNE NIE ZAWIERAJĄ BRAKÓW LUB BŁĘDÓW.
PONIEWAŻ EW. BŁĘDNE OPISY NIE MOGĄ JEDNAK BYĆ PODSTAWĄ DO ROSZCZEŃ - W PRZYP. WĄTPLIWOŚCI ZALECAMY KONTAKT Z DZIAŁEM HANDLOWYM PRZED PODJĘCIEM DECYZJI O ZAKUPIE.
PODANE CENY NIE STANOWIĄ OFERTY W ROZUMIENIU KODEKSU HANDLOWEGO. ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY CEN BEZ POWIADOMIENIA. ILOŚĆ PRODUKTÓW OGRANICZONA.
(C) HST COMPUTERS 2010