koniec
 
 OPROGRAMOWANIE DLA FIRM InsERT
                 
  SYSTEMY SPRZEDAŻY                
                 
                 

 

 

 

 

                 
                 
Subiekt 123   mikroSubiekt   Subiekt nexo   Subiekt GT   Subiekt nexo PRO
System fakturowania online. Łatwy, prosty i szybki. Działa z poziomu przeglądarki internetowej. Współpracuje z urządzeniami fiskalnymi.   Prosty i wygodny system do ewidencjonowania sprzedaży. Umożliwia przechowywanie kartotek odbiorców oraz towarów i usług.   System sprzedaży i obsługi magazynu dla małych i średnich firm. Zapewnia obsługę wszystkich typów dokumentów handlowych. Współpracuje z pozostałymi aplikacjami systemu nexo.   Najpopularniejszy na polskim rynku program do obsługi handlowo-magzynowej firmy. Nowoczesny i przyjazny, z obsługą wielu magazynów. Licencja na 3 stanowiska !!   Zaawansowany system sprzedaży. Umożliwia stosowanie własnych rozwiązań funkcjonalnych, własnych wzorców wydruków , stosowanie zamienników, oddziałów firmy itd..
                 
Cena netto
już od 8,50 zł/m-c
  Teraz 20% TANIEJ!
Cena netto: 120,- zł
  Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto od: 419,- zł
  Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto: 559,- zł
 

Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto od: 839,- zł

                 
                 

 

 

 

 

                 
                 
Subiekt GT Sfera   Gestor nexo   Gestor GT   Gestor nexo PRO   Gestor GT Sfera
Wersja Subiekta GT otwarta na rozbudowę o dodatkowe rozwiązania niezbędne w Twojej działalności. Umożliwia dobudowywanie własnych funkcjonalności i funkcji.   Nowoczesny system zarządzania relacjami z klientami, organizujący pracę firmy. Szablony klientów, rejestrowanie działań, komentarze itp. Współpracuje z Subiekt nexo/nexo PRO.   System zarządzania relacjami z klientami, organizujący pracę firmy. Współpracuje z Subiekt GT.   Zaawansowany system zarządzania relacjami z klientami. Umożliwia minn wprowadzenie do systemu zaawansowanych pól własnych klientów lub działań. Współpracuje z Subiekt nexo/nexo PRO.   Wersja Gestora GT otwarta na rozbudowę o dodatkowe rozwiązania niezbędne w Twojej działalności. Umożliwia dobudowywanie własnych funkcjonalności i funkcji.
                 
Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto: 1119,- zł
  Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto od: 279,- zł
  Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto: 489,-  zł
  Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto od: 629,- zł
 

Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto: 979,- zł

                 
                 

 

 

 

 

 

 

                 
                 
Subiekt Sprint 2   Sello   Vendero        
System szybkiej sprzedaży detalicznej współpracujący ściśle z Subiekt GT/nexo/nexoPRO. Dedykowany przede wszystkim do urządzeń wyposażonych w ekran dotykowy.   System sprzedaży w serwisie aukcyjnym Allegro. Współpracuje z Subiekt GT/nexo/nexoPRO. Cena za obsługę jednego konta aukcyjnego przez okres 2 lat.   System prowadzenia sklepu internetowego (współpracujący z Subiektem GT/nexo/nexoPRO) lub witryny internetowej z ofertą produktów. Zamówienia pojawiające się w sklepie spływają do systemu sprzedaży. Kategorie, szablony graficzne, promocje...      

 

                 
Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto: 280,- zł
  Teraz 20% TANIEJ!
Cena netto: 207,- zł
  Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto od: 175,-  zł
       
                 
  KSIĘGOWOŚĆ I FINANSE                
                 
                 

 

 

 

 

                 
                 
Rachmistrz GT   Rachmistrz nexo   Rachmistrz nexo PRO   Rewizor nexo   Rewizor GT
Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego. Licencja pozwala na zainstalowanie na wszystkich komputerach w firmie !!!   Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego.   Zaawansowany system prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego. Umożliwia minn dostosowywanie wzorców wydruku, obsługę podmiotów zwolnionych z VAT, warunkowe zapisy w schematach dekretacji...   Nowoczesny system finansowo - księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości.   System finansowo-księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości. Licencja na wszystkie komputery w firmie !!!
                 
Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto: 315,- zł
  Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto od: 315,- zł
  Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto od: 419,- zł
  Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto od: 839,- zł
 

Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto: 1049,- zł

                 
                 

 

 

 

 

 

                 
                 
Rewizor nexo PRO   Rewizor GT Sfera   Biuro GT   Biuro nexo    
Zaawansowany system finansowo - księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości. Obsługuje minn wielopoziomowe konta kartotekowe oraz definiowalne transakcje VAT. Raporty i własne wzorce wydruków użytkownika...

 

  Wersja Rewizora GT otwarta na rozbudowę o dodatkowe rozwiązania niezbędne w Twojej działalności. Umożliwia dobudowywanie własnych funkcjonalności i funkcji.

 

  System wspomagający pracę biura rachunkowego. Jest uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo płacowych z linii InsERT GT. Umożliwia wykonywanie na wielu podmiotach zbiorczych operacji typu wydruki, zmiany, aktualizacje itp.   System wspomagający pracę biura rachunkowego. Jest uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo płacowych z linii InsERT nexo/nexoPRO. Umożliwia wykonywanie na wielu podmiotach zbiorczych operacji typu wydruki, zmiany, aktualizacje itp.  

 

                 
Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto od: 1539,- zł
  Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto: 2099,- zł
  Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto: 489,-  zł
  Teraz 30% TANIEJ!
Cena netto od: 489,- zł
   
                 
  DODATKI FUNKCJONALNE                
                 
         
Subiekt GT Sfera   Rewizor GT Sfera   Gratyfikant GT Sfera   Gestor GT Sfera    
Otwarty system sprzedaży, gotowy na rozbudowę o potrzebne firmie rozwiązania.   Otwarty system finansowo-księgowy, który można rozbudowywać o własne rozwiązania.   Otwarty system kadrowo-płacowy umożliwiający tworzenie własnych rozszerzeń.   Rozszerzona wersja aplikacji typu CRM wzbogacona o mechanizm pozwalający na dowolną rozbudowę programu.    
                 
Cena netto: 1380,- zł   Cena netto: 2580,- zł   Cena netto: 2580,- zł   Cena netto: 1180,- zł    
                 
         

 

niebieski PLUS   zielony PLUS   czerwony PLUS        
Specjalny pakiet rozszerzeń funkcjonalnych do programów z linii InsERT GT.   Drugi pakiet rozszerzeń, dzięki którym programy z linii InsERT GT zyskują nową, rozbudowaną funkcjonalność.   Kolejne z serii rozszerzeń rozbudowujących funkcjonalność systemów z linii InsERT GT.      

 

                 
Cena netto: 990,- zł   Cena netto: 990,- zł   Cena netto: 990,- zł        
                 

 
koniec

  Menu

   

WYMAGANIA SYSTEMOWE

POMOC TECHNICZNA

ULEPSZENIA I AKTUALIZACJE

PROMOCJA - POŻEGNANIE Z DOSEM

PEŁNE WERSJE PROGRAMÓW - POBIERZ!

 

  WSZELKIE ZNAKI TOWAROWE ZOSTAŁY UŻYTE JEDYNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NALEŻĄ DO ICH PRAWOWITYCH WŁAŚCICIELI.
POMIMO DOŁOŻENIA WSZELKICH STARAŃ NIE GWARANTUJEMY ŻE PUBLIKOWANE DANE TECHNICZNE NIE ZAWIERAJĄ BRAKÓW LUB BŁĘDÓW.
PONIEWAŻ EW. BŁĘDNE OPISY NIE MOGĄ JEDNAK BYĆ PODSTAWĄ DO ROSZCZEŃ - W PRZYP. WĄTPLIWOŚCI ZALECAMY KONTAKT Z DZIAŁEM HANDLOWYM PRZED PODJĘCIEM DECYZJI O ZAKUPIE.
PODANE CENY NIE STANOWIĄ OFERTY W ROZUMIENIU KODEKSU HANDLOWEGO. ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY CEN BEZ POWIADOMIENIA. ILOŚĆ PRODUKTÓW OGRANICZONA.
(C) HST COMPUTERS 2010